Ceník služeb

Podrobný ceník služeb pro agentury 

Hodinová
sazba

  • Hodinové sazby koriguji 3× ročně: 1. 1., 1. 5. a 1. 9.
  • Poslední aktualizace: 1. 1. 2022
  • Cena dojezdu autem: 1km za 20 Kč, pokud si vyžádáte mou přítomnost na některém jiném místě než v mé kanceláři a bude potřeba dojet autem.
  • V případě urgentních záležitostí a zásahů, které je nutné zapracovat obratem, či je nutné abych posunul kvůli těmto úkonům jiné projekty či pracoval přesčas ( víkendy, svátky nebo ve večerních hodinách po 18h) si účtují navíc 50% k základním hodinovým sazbám.

Technický servis
WordPress webů

  • Vyhrazuji si právo vám za službu účtovat dodatečné náklady v případech, kdy byly někým jiným (bez mého vědomí) do webu prováděny administrátorské nebo vývojářské zásahy (úpravy kódu, instalace pluginů apod.).

Vysvětlivky k balíčkům

Bezpečnostní aktualizace WordPressu: Pravidelná bezpečnostní aktualizace WordPressu a pluginů zajistí, že web nebude obsahovat žádnou známou zranitelnost – to je základní a nezbytná podmínka bezpečného webu. Aktualizaci garantuji v čase od vydání určeného balíčkem. (Řeší se postupnými aktualizacemi jednotlivých balíčků dle časů vydání aktualizací jednotlivých pluginů nebo weordpressu)

Zálohování webu: Celý web (zdrojové kódy + nahrané soubory + databáze) se pravidelně zálohuje do mého cloud úložiště. Zálohu mohu využít v případě poškození webu útočníkem, nebo z vyšší moci. Na vyžádání vám mohu zálohu poskytnout, zálohy mám k dispozici až 30 dnů zpětně. Tyto zálohy jsou sekundární pro ty, které mohou vytvářet poskytovatelé hostingu.

Základní zabezpečení: Několik základních nastavení a opatření, která výrazně sníží riziko napadení webových stránek.

Pokročilé zabezpečení: S ohledem na charakter webu průběžně provádím drobné zásahy v bezpečnostních opatřeních. Kontroluji a monitoruji podezřelé aktivity a v případě incidentů provádím adekvátní opatření

Preventivní malware kontrola: Denně je prováděna preventivní kontrola webu na přítomnost škodlivého kódu a virů. Pokud se na webu objeví škodlivý kód, postarám se o zjištění příčiny a nápravu.

Monitoring dostupnosti: Monitoruji, zda váš web běží, jak má. Pokud dojde k výpadku, dozvím se to dřív, než byste se to vy dozvěděli od vašich uživatelů. V případě dlouhodobých problémů s výpadky zapříčiněnými webhostingem vás upozorním na problémy s webhostingem.

Dohled nad provozem: Průběžně sleduji provoz webu, rychlost, chybové logy na serveru a stav v Google Search Console. Provádím drobné technické zásahy pro hladký a bezproblémový chod.

Předplacený čas: Každý měsíc máte u mě předplacený čas na podporu nebo technické zásahy do webu podle vašich požadavků. Pokud předplacený čas nevyčerpáte, využiji jej následující měsíc na vylepšení technických vlastností webu podle mého uvážení – např. ke zrychlení, optimalizaci nebo refaktorování kódu, vylepšení vzhledu, psaní dokumentace, odstranění zastaralých fallbacků apod.